2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, wdrożenie i konfiguracja systemu uwierzytelniania wieloskładnikowego: licencje, czytniki kart zbliżeniowych, karty zbliżeniowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie i konfiguracja systemu uwierzytelniania wieloskładnikowego. Opis Przedmiotu Zamówienia, zwany dalej „OPZ”, został zawarty w załączniku nr 4 do SWZ oraz w Projektowanych Postanowieniach Umownych (PPU), stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 348219-2026
Interne Kennung: BDG-WZP.262.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa, wdrożenie i konfiguracja systemu uwierzytelniania wieloskładnikowego: licencje, czytniki kart zbliżeniowych, karty zbliżeniowe.