2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dielenské vybavenie - DNS
Beschreibung: Kúpa a dodanie na trhu bežne dostupného vybavenia pre dielne určené predovšetkým na údržbu a opravy automobilovej techniky a inej techniky a zariadení verejného obstarávateľa, pričom plnenia na základe tohto DNS budú realizované v rámci celého územia SR pre útvary a zariadenia Ministerstva obrany SR a ozbrojených síl SR. Týmto vybavením sa rozumie predovšetkým pneumatické a akumulátorové náradie, sady náradia, kontrolné, vyhodnocovacie a testovacie prístroje, ultrazvukové čističky, generátory ozónu, pneuservisné vybavenie, zdviháky, kompresory, diagnostické prístroje, nabíjacie a štartovacie zdroje, tlakové skúšačky, dielenský nábytok, elektrické náradie, pieskovacie zariadenia, ostrekovacie čistiace zariadenia, hydraulické agregáty, hydraulické valce, mobilné odsávacie zariadenia, portálové žeriavy a iné zdvižné a manipulačné zariadenia, odsávačky a plničky oleja, dielenského vybavenia na servis a údržbu klimatizácií v automobilovej technike, dielenské vybavenia na údržbu chladiacich sústav, prezúvačky pneumatík a iného dielenského vybavenia určeného pre potreby ozbrojených síl SR na vykonávanie údržby, diagnostiky a opráv techniky. Súčasťou predmetu zákaziek bude aj dodanie tovaru do miesta dodania (miesta plnenia kúpnej zmluvy). Súčasťou predmetu zákaziek môže byť v prípade potreby verejného obstarávateľa aj poskytnutie súvisiacich služieb: - vykonanie konečnej inštalácie a uvedenie do prevádzky, ak je to vzhľadom na charakter dodávaného tovaru relevantné, - vykonať zaškolenie zamestnancov kupujúceho vrátane ukážky práce s tovarom a jeho prevádzkovej údržby v nevyhnutnom rozsahu potrebnom na riadne používanie tovaru ak je to vzhľadom na charakter dodávaného tovaru relevantné. Rozsah predmetu konkrétnej zákazky, podrobná špecifikácia, konkrétne miesta dodania predmetu zákazky, ako aj ostatné doplňujúce informácie budú súčasťou jednotlivých výziev v rámci zriadeného DNS.
Interne Kennung: SEVO-111/2025-1
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151200 Werkbänke, 39300000 Diverse Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom zákazy je kúpa a dodanie dielenských boxov, ktoré sú bežne dostupné na trhu a sú určené pre potreby ozbrojených síl.