574352-2026 - Ergebnis
Estland – Spritzen – Süstlad ja süstlanõelad
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Süstlad ja süstlanõelad
Beschreibung: Süstalde ja süstlanõelte ostmine vastavalt RHAD lisas I Tehniline kirjeldus-pakkumuse vorm kirjeldatule / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 308698-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kaheosaline steriilne süstal nõelaga
Interne Kennung: 308698-0001
Los: LOT-0002
Titel: Kaheosaline steriilne süstal nõelata
Interne Kennung: 308698-0002
Los: LOT-0003
Titel: Kolmeosaline steriilne loputus- ja aspiratsiooni-süstal
Interne Kennung: 308698-0003
Los: LOT-0006
Titel: Kolmeosaline steriilne süstal nõelata multipakendis
Interne Kennung: 308698-0006
Los: LOT-0007
Titel: Steriilse 0,9%-lise NaCl lahusega eeltäidetud süstlad
Interne Kennung: 308698-0007
Los: LOT-0009
Titel: Steriilne perfuusorisüstal
Interne Kennung: 308698-0009
Los: LOT-0010
Titel: Steriilne perfuusoriliin
Interne Kennung: 308698-0010
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0011
Titel: Enteraalne toitmissüstal ENFit otsaga
Interne Kennung: 308698-0011
Los: LOT-0012
Titel: Steriilne süstlanõel
Interne Kennung: 308698-0012
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0013
Titel: Steriiline õhukese seinaga süstlanõel
Interne Kennung: 308698-0013