2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Nákup výkonových transformátorov 350 MVA pre projekty SEPS“
Beschreibung: Predmetom zákazky je výroba a dodanie 7 kusov rovnakých (identických) výkonových autotransformátorov 400/110/33kV s kompletným príslušenstvom, vrátane dopravy, vykládky, osadenia a inštalácie na ich stanovišti, súvisiacej kompletizácie a výkonu potrebných prác šéfmontéra v príslušnej ESt nasledovne: - dva výkonové trojfázové trojvinuťové olejové regulačné autotransformátory, vyhotovenie pre vonkajšie prostredie, 350 MVA podľa Tabuliek technických špecifikácií, Príloha č. 2 Zmluvy pre ESt Ladce, - jeden výkonový trojfázový trojvinuťový olejový regulačný autotransformátor, vyhotovenie pre vonkajšie prostredie, 350 MVA podľa Tabuliek technických špecifikácií, Príloha č. 2 Zmluvy pre ESt Križovany, - jeden výkonový trojfázový trojvinuťový olejový regulačný autotransformátor, vyhotovenie pre vonkajšie prostredie, 350 MVA podľa Tabuliek technických špecifikácií, Príloha č. 2 Zmluvy pre ESt Šurany, - dva výkonové trojfázové trojvinuťové olejové regulačné autotransformátory, vyhotovenie pre vonkajšie prostredie, 350 MVA podľa Tabuliek technických špecifikácií, Príloha č. 2 Zmluvy pre ESt Liptovská Mara, - jeden výkonový trojfázový trojvinuťový olejový regulačný autotransformátor, vyhotovenie pre vonkajšie prostredie, 350 MVA podľa Tabuliek technických špecifikácií, Príloha č. 2 Zmluvy pre ESt Rimavská Sobota, alebo ESt Horná Ždaňa. Predmetom dodania Transformátora podľa tohto bodu je tiež doprava pre ESt Rimavská Sobota, aj pre ESt Horná Ždaňa, pričom Objednávateľ si vyhradzuje právo určiť Zhotoviteľovi miesto dodávky tohto Transformátora (ESt Rimavská Sobota, alebo ESt Horná Ždaňa). Bližšie informácie o predmete zákazky sú uvedené v Zmluve, ktorá je zverejnená na webovej adrese: https://sepsas.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/1153 Príloha č. 2 k Zmluve (Tabuľky technických špecifikácií ďalej len "TTŠ")), príloha č. 3 k Zmluve (Výkaz výmer) a príloha č. 8 k Zmluve (Dokumenty záväzné pre Dodávateľa) bude poskytnutá záujemcom v súlade s bodmi 29.7 a 29.8 súťažných podkladov.
Interne Kennung: 25_2026_Ba
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31170000 Transformatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51111300 Installation von Transformatoren, 45317200 Elektroinstallationsarbeiten für Transformatoren, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen