See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkretus pirkimas. Transporto priemonių priverstinio nuvežimo ir saugojimo paslaugos Klaipėdos miesto, Neringos savivaldybės ir Klaipėdos rajono teritorijose
Beschreibung: Transporto priemonių nuvežimas, pervežimas, perkėlimas (transporto priemonių iškėlimas, užkėlimas, nukėlimas ir kt.) ir jų saugojimo paslaugos Klaipėdos miesto, Neringos savivaldybės ir Klaipėdos rajono teritorijose.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50118110 Fahrzeugabschleppdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63121000 Dienstleistung in Verbindung mit Speicherung und Nachweis
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Ograniczona
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50118110 Usługi holownicze
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 63121000 Usługi składowania i odzyskiwania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 0