See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor buitengewone herstellings- en/of vernieuwingswerken aan het wegennet van de Stad Oostende met inbegrip van de nodige aanpassingswerken inzake riolering voor maximum één jaar
Beschreibung: Deze opdracht bestaat uit het uitvoeren van diverse onderhoudswerken aan het wegennet dat onder de verantwoordelijkheid van de aanbesteder valt. Dit omvat zowel preventieve als curatieve ingrepen om de kwaliteit, veiligheid en duurzaamheid van de wegen te waarborgen. De opdracht omvat onder meer: - het herstellen van beschadigd wegdek; - het vernieuwen van verouderde asfaltlagen; - het uitvoeren van inspecties om toekomstige schade tijdig op te sporen; - het onderhouden van andere infrastructuurelementen. Om de opdrachtdocumenten te kunnen downloaden wordt u gevraagd een e-mailadres op te geven. Op dit e-mailadres zal alle eventuele communicatie gevoerd worden tijdens de plaatsingsprocedure, zoals daar zijn de eventuele vragen en antwoorden, ontbrekende pagina's of documenten,... Het is in uw belang dat u de opdrachtdocumenten via de link vermeld in het publicatiebericht downloadt en een geldig e-mailadres opgeeft.
Interne Kennung: PPP03T-8453/6483/6100.W.019
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 6100.W.019_1