2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa Access Point WiFi, kontrolerów sieci bezprzewodowej wraz z oprogramowaniem, usługą zaprojektowania i wdrożeniem rozwiązania w infrastrukturze Centrum e-Zdrowia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Access Point Wi-Fi, kontrolerów sieci bezprzewodowej (zwanych dalej „Sprzętem”) wraz z oprogramowaniem oraz usługa zaprojektowania optymalnego rozmieszczenia Access Point dla sieci Wi-Fi (WLAN) i wdrożenia rozwiązania w infrastrukturze Zamawiającego, opisanych w OPZ. 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: ZPRZ.270.207.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa dostawa Access Point Wi-Fi, kontrolerów sieci bezprzewodowej (zwanych dalej „Sprzętem”) wraz z oprogramowaniem oraz usługa zaprojektowania optymalnego rozmieszczenia Access Point dla sieci Wi-Fi (WLAN) i wdrożenia rozwiązania w infrastrukturze Zamawiającego, opisanej w OPZ .
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 48210000 Vernetzungssoftwarepaket
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający przewiduje zastosowania opcji, o której mowa w art. 441 ustawy PZP polegającej na: a. dostarczeniu dodatkowych Access Point: • do 10 urządzeń Access Point Wi-Fi MIMO 2x2:2, • do 5 urządzeń Access Point Wi-Fi MIMO 4x4:4, • do 5 urządzeń Access Point typu hospitality (ścienny); b. dostawie kontrolerów Wi-Fi, urządzenia fizyczne wraz z wymaganymi licencjami; c. świadczeniu usługi Rozwoju w maksymalnym wymiarze 80 roboczogodzin.