See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli do II Oddzialu ZUS w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli do II Oddziału ZUS w Warszawie. Zamówienie zostało podzielone na 3 części: Część nr 1 – Dostawa mebli biurowych, Część nr 2 – Dostawa mebli gabinetowych, Część nr 3 – Dostawa krzeseł i foteli biurowych.
Vorherige Bekanntmachung: 355099-2026
Interne Kennung: 450000.271.007.2026-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39112000 Stühle, 39113100 Sessel, 39153000 Möbel für Konferenzräume
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Dostawa mebli biurowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części nr 1 jest dostawa mebli biurowych do II Oddziału ZUS w Warszawie oraz Inspektoratu ZUS Warszawa Praga-Północ.
Interne Kennung: 450000.271.007.2026-ZAP (Część nr 1)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39153000 Möbel für Konferenzräume
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Dostawa mebli gabinetowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części nr 2 jest dostawa mebli gabinetowych do II Oddziału ZUS w Warszawie.
Interne Kennung: 450000.271.007.2026-ZAP (Część nr 2)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39153000 Möbel für Konferenzräume, 39112000 Stühle
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Dostawa krzeseł i foteli biurowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części nr 3 postępowania jest dostawa krzeseł i foteli biurowych do II Oddziału ZUS w Warszawie.
Interne Kennung: 450000.271.007.2026-ZAP (Część nr 3)
Haupteinstufung (cpv): 39112000 Stühle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113100 Sessel