574438-2025 - Wettbewerb
Polen – Lehrmittel – Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. "CKZ - kierunek przyszłość"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDoposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. "CKZ - kierunek przyszłość"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem elementów wyposażenia pracowni dydaktycznych Centrum Kształcenia Zawodowego w Bełchatowie w ramach realizacji zadania inwestycyjnego: Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość”, w podziale na następujące części: Część 1: Samochód hybrydowy do pracowni samochodowej; Część 2: Sprzęt diagnostyczny do pracowni samochodowych; Część 3: Sprzęt i materiały dydaktyczne do pracowni samochodowej; Część 4: Meble do pracowni szkolnych.
Interne KennungWI.272.26.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge, 34110000 Personenkraftwagen, 39162110 Lehrbedarf, 38520000 Scanner, 38548000 Fahrzeugarmaturen, 39160000 Schulmöbel
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Samochód hybrydowy do pracowni samochodowej
Beschreibung„Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Samochód hybrydowy do pracowni samochodowej
Interne KennungCzęść 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge, 34110000 Personenkraftwagen
LosLOT-0002
Titel„Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Sprzęt diagnostyczny do pracowni samochodowych
Beschreibung„Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Sprzęt diagnostyczny do pracowni samochodowych
Interne KennungCzęść 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 38520000 Scanner, 38548000 Fahrzeugarmaturen
LosLOT-0003
Titel„Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Sprzęt i materiały dydaktyczne do pracowni samochodowej
Beschreibung„Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Sprzęt i materiały dydaktyczne do pracowni samochodowej
Interne KennungCzęść 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 38548000 Fahrzeugarmaturen
LosLOT-0004
Titel„Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Meble do pracowni szkolnych
Beschreibung„Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Meble do pracowni szkolnych
Interne KennungCzęść 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel