2. Verfahren
Verfahren
Titel: Implementace 5G/FRMCS na železničním koridoru Praha – Č. Třebová – Brno / Ostrava, 2. etapa – Výstavba BTS pro 5G, úsek Praha – Česká Třebová
Beschreibung: Předmět plnění veřejné zakázky „Implementace 5G/FRMCS na železničním koridoru Praha – Č. Třebová – Brno/Ostrava, 2. etapa – Výstavba BTS pro 5G, úsek Praha – Česká Třebová“ je: a) Zhotovení Projektové dokumentace pro povolení stavby dopravní infrastruktury (DPS), která specifikuje předmět Díla v takovém rozsahu, aby ji bylo možno projednat v řízení o povolení záměru, získat pravomocné povolení záměru (povolení stavby) dle zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, (dále jen „stavební zákon“), včetně Stanoviska oznámeného subjektu ve fázi vydání povolení záměru a manuálu údržby. b) Zpracování a podání žádosti o vydání povolení záměru podle stavebního zákona, včetně všech vyžadovaných podkladů, jejímž výsledkem bude vydání povolení záměru. c) Zhotovení Projektové dokumentace pro provádění stavby dráhy (PDPS), která rozpracuje a vymezí požadavky na stavbu do podrobností, které specifikují předmět Díla se zohledněním konkrétních výrobků, dodávaných technologií, technologických postupů a výrobních podmínek Zhotovitele stavby. PDPS bude realizována pouze v rozsahu pro infrastrukturu veřejných operátorů – viz upřesnění rozsahu Díla v čl. 4.2 Zvláštních technických podmínek. d) Výkon Dozoru projektanta při zhotovení PDPS a při provádění stavby, a to pouze v rozsahu pro infrastrukturu veřejných operátorů – viz upřesnění rozsahu Díla v čl. 4.2 Zvláštních technických podmínek. e) Zhotovení stavby v rozsahu podle schválené PDPS a v souladu s pravomocným povolením záměru (povolením stavby). Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 137553/2026-SŽ-GŘ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen