2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części do statków powietrznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych oraz technicznych środków materiałowych do samolotów wielozadaniowych F-16. 2. Całość przedmiotu zamówienia została podzielona na 12 części: w roku 2026: część 1 NADAJNIK PRZEPŁYWOMIERZA część 2 OSŁONA KABINY PILOTA część 3 PULPIT WSKAŹNIKÓW PRZYRZĄDÓW POKŁADOWYCH część 4 MAGAZYNEK DO NABOI ZAKŁÓCAJĄCYCH część 5 RADIOSTACJA RATOWNICZA część 6 PRZEWODY SILNIKA w roku 2027: część 7 HYDROAKUMULATOR część 8 OSŁONA KABINY część 9 SPADOCHRON HAMUJĄCY część 10 ZESPÓŁ PRZYSPIESZENIOMIERZY część 11 MAGAZYNEK DO NABOI ZAKŁÓCAJĄCYCH część 12 AKUMULATOR LOTNICZY Każdy Wykonawca może złożyć wniosek na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Termin realizacji zamówienia: a. dla części 1-6 w terminie 240 dni kalendarzowych od podpisania umowy, nie później niż 11.12.2026 r.; b. dla części 7-12 w terminie 600 dni kalendarzowych od podpisania umowy, jednak nie wcześniej niż w 04.01.2027 r. i nie później niż 10.12.2027 r. Szacunkowa wartość zamówienia: 6 374 571,33 zł netto: planowane w roku 2026 – 2 365 563,57 zł netto, z podziałem na części: Część 1 1 077 000,00 zł netto; Część 2 84 954,74 zł netto; Część 3 24 390,00 zł netto; Część 4 261 515,20 zł netto; Część 5 137 979,00 zł netto; Część 6 779 724,63 zł netto. planowane w roku 2027: 4 009 007,76 zł netto, z podziałem na części: Część 7 36 600,00 zł netto; Część 8 403 107,61 zł netto; Część 9 1 246 500,00 zł netto; Część 10 1 572 500,00 zł netto; Część 11 642 000,15 zł netto; Część 12 108 300,00 zł netto.
Vorherige Bekanntmachung: 134786-2026
Interne Kennung: 17/PO/2026/OiB
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34731000 Teile für Luftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 NADAJNIK PRZEPŁYWOMIERZA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych oraz technicznych środków materiałowych do samolotów wielozadaniowych F-16. Całość przedmiotu zamówienia została podzielona na 12 części: w roku 2026 - część 1 NADAJNIK PRZEPŁYWOMIERZA
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0004
Titel: część 4 MAGAZYNEK DO NABOI ZAKŁÓCAJĄCYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych oraz technicznych środków materiałowych do samolotów wielozadaniowych F-16. Całość przedmiotu zamówienia została podzielona na 12 części: w roku 2026: część 4 MAGAZYNEK DO NABOI ZAKŁÓCAJĄCYCH
Interne Kennung: część 4
Los: LOT-0012
Titel: część 12 AKUMULATOR LOTNICZY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych oraz technicznych środków materiałowych do samolotów wielozadaniowych F-16. Całość przedmiotu zamówienia została podzielona na 12 części: w roku 2027:część 12 AKUMULATOR LOTNICZY
Interne Kennung: część 12