2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transformace zásobování teplem v Nejdku
Beschreibung: Předmět zakázky: a) zpracování projektové dokumentace ve stupni pro povolení záměru, b) zpracování projektové dokumentace ve stupni pro provádění stavby a zpracování výkazu výměr stavebních prací (oceněného a neoceněného), c) zajištění souvisejícího inženýringu a legislativní úkony, d) výkon dozoru projektanta – autorského dozoru v rozsahu 250 hodin přímé práce. Projektová dokumentace této veřejné zakázky bude vypracována v rozsahu daném platnými předpisy v době zpracování a předání dokončeného předmětu plnění.
Interne Kennung: Transformace zásobování teplem v Nejdku
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001