574489-2026 - Wettbewerb
Polen – Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere – Aminokwas DL-metionina
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAminokwas DL-metionina
BeschreibungAminokwas DL-metionina: - postać proszek lub granulki, - czystość min. 98 %, - zawartość metioniny min. 98 %. Jakość paszowa - nie zawiera PCB i dioksyn, - okres trwałości 2 lata od daty produkcji. Wielkość zamówienia: 1000 kg (w workach 25 kg). W celu potwierdzenia wskazanych powyżej parametrów jakościowych produktu, Zamawiający wymaga dołączenia do oferty atestu jakości produktu lub innego dokumentu potwierdzającego równoważność oferowanego produktu. Do każdej dostawy obowiązkowo dołączyć atest jakości produktu. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Interne Kennung154/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15710000 Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere
5. Los
LosLOT-0001