2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług odbierania i transportu stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy i Miasta Stawiszyn
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości, na których powstają odpady komunalne z terenu Gminy i Miasta Stawiszyn
Interne Kennung: PFiZP 271.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w przypadku, gdy w okresie trwania umowy na skutek zwiększenia się ilości odbieranych i transportowanych odpadów zostanie osiągnięta kwota łącznej wartości umowy. Wówczas w razie skorzystania z prawa opcji przez Zamawiającego umowa będzie obowiązywać przy niezmienionym zakresie rzeczowym świadczonych usług oraz przy zachowaniu cen jednostkowych wskazanych w ofercie do końca umownego albo do czasu wykorzystania maksymalnej wartości opcji – w zależności od tego co nastąpi wcześniej. Maksymalną wartość opcji Zamawiając określa na 10% pierwotnej łącznej wartości umowy. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nastąpi poprzez złożenie Wykonawcy pisemnego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji.