2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka studiových kamerových řetězců pro SK1 včetně příslušenství a instalace
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka šesti kamerových řetězců včetně příslušenství pro studiovou techniku v rozsahu a v souladu se zadávací dokumentací. Součástí plnění je dodávka a instalace, tj. připojení a nastavení dodaných kamerových řetězců včetně příslušenství tak, aby výsledkem bylo plně funkční zapojení v rámci studiového komplexu SK1.
Interne Kennung: 22665233082/1000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: dle § 57 odst. 2 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32240000 Fernsehkameras
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Cenu včetně DPH je možné překročit pouze v případě, že se ke dni zdanitelného plnění změní předpisy pro výpočet nebo sazby DPH. Dle § 100 odst. 2 zákona si zadavatel vyhrazuje právo nahradit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, budou-li splněny tyto podmínky: i. Nastanou důvody umožňující zadavateli ukončení smluvního vztahu s vybraným dodavatelem pro podstatné porušení Smlouvy dodavatelem; ii. Vybraný dodavatel bude nahrazen dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek; iii. Dodavatel, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, zadavateli prokáže splnění kvalifikace i splnění všech dalších podmínek účasti v zadávacím řízení této veřejné zakázky dle této zadávací dokumentace a ZZVZ; iv. Dodavatel, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, bude realizovat plnění dle Smlouvy na veřejnou zakázku za podmínek odpovídajících své nabídce předložené v zadávacím řízení této veřejné zakázky; v. Pokud se tímto postupem nepodaří uzavřít Smlouvu s dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, může zadavatel nahradit vybraného dodavatele dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako třetí v pořadí při hodnocení nabídek. Při tom musí být rovnocenným způsobem splněny podmínky uvedené pod body i.– iv.