See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby salonów EXL i VIP
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych na potrzeby salonów EXL i VIP.
Vorherige Bekanntmachung: 519107-2025
Interne Kennung: 208/PN/ZP/TL/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby salonów EXL i VIP
Interne Kennung: 208/PN/ZP/TL/25 - cz. 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji zgodnie z art 441 ust. 1 ustawy PZP
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby salonów EXL i VIP
Interne Kennung: 208/PN/ZP/TL/25 - cz. 2