2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace stávající sítě rozváděčů veřejného osvětlení, rádiové datové sítě a jejího převodu do pásma 406 až 410 MHz
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je návrh řešení a provedení modernizace stávající sítě rozváděčů veřejného osvětlení a rádiové datové sítě, včetně jejího převodu do pásma 406 až 410 MHz ve statutárním městě Brně, která slouží zejména pro komunikaci mezi dispečinkem zadavatele a jednotlivými objekty veřejného osvětlení jako jsou rozvaděči veřejného osvětlení, a to formou dodávky, instalace, konfigurace, zprovoznění a optimalizace nové privátní rádiové datové sítě v pásmu 406 až 410 MHz. Součástí plnění je zejména dodávka radiomodemů, anténních systémů, duplexerů a dalšího souvisejícího vybavení, včetně montáže, konfigurace, uvedení do provozu a zpracování nezbytné projektové dokumentace. Zadavatel upozorňuje, že část zadávací dokumentace není v souladu s ustanovením § 96 odst. 2 zákona, v návaznosti na ustanovení § 36 odst. 8 zákona uveřejněna na profilu zadavatele. Bližší podrobnosti jsou uvedeny ve Svazku 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 8025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32441200 Telemetrie- und Steuerungssystem, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien
5. Los
Los: LOT-0006