See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 3. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub dowolną liczbę części. Przedmiot zamówienia podzielony został przez Zamawiającego na części: Część nr 1 – LEKI A Część nr 2 - PŁYNY DO INIEKCJI AMPUŁKI Część nr 3 – LEKI B Część nr 4 – LEK ANESTETYK WZIEWNY Część nr 5 – LEKI C Część nr 6 – LEKI D Część nr 7 – UKŁAD ODDECHOWY Część nr 8 – LEKI E Część nr 9 - LEKI F Część nr 10 - LEKI G Część nr 11 – LEKI H Część nr 12 – ANTYBIOTYKI 1 Część nr 13 – ANTYBIOTYKI 2 Część nr 14 – LEKI STOSOWANE W LECZENIU ZAKAŻEŃ Część nr 15 – LEKI DZIAŁAJĄCE NA PRZEWÓD POKARMOWY Część nr 16 – PREPARATY WITAMINOWE Część nr 17 - LEKI J Część nr 18 – DIAGNOSTYKA Część nr 19 – LEKI P/CUKRZYCOWE Część nr 20 – LEKI K Część nr 21 – KONTRASTY 1 Część nr 22 – BARIUM SULFAS Część nr 23 – LEKI L Część nr 24 – LEKI Ł Część nr 25 – KONTRASTY 2 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia , określony został w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 19/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – LEKI A
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej części zamówienia, określony został w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - PŁYNY DO INIEKCJI AMPUŁKI
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – LEKI B
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 – LEK ANESTETYK WZIEWNY
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 – LEKI C
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 – LEKI D
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 – UKŁAD ODDECHOWY
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 – LEKI E
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - LEKI F
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - LEKI G
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 – LEKI H
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 – ANTYBIOTYKI 1
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 – ANTYBIOTYKI 2
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 – LEKI STOSOWANE W LECZENIU ZAKAŻEŃ
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15 – LEKI DZIAŁAJĄCE NA PRZEWÓD POKARMOWY
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16 – PREPARATY WITAMINOWE
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 - LEKI J
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18 – DIAGNOSTYKA
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19 – LEKI P/CUKRZYCOWE
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20 – LEKI K
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21 – KONTRASTY 1
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22 – BARIUM SULFAS
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23 – LEKI L
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24 – LEKI Ł
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25 – KONTRASTY 2