See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gaschromatografen met GCIsoLink, monsterwisselaar, IV interface en besturings en dataverwerkingssoftware, instalatie en training
Beschreibung: Het NIOO beschikt over een IRMS (Isotoop Ratio Massa Spectrometer) waaraan twee GC's (GasChromatografen) zijn gekoppeld. Eén GC wordt voornamelijk gebruikt voor de scheiding van veresterde vetzuren in bodemextracten (PLFA's) en de andere GC wordt gebruikt voor scheiding van broeikasgassen (CO2, CH4 en N2O) in gasmonsters. De IRMS is frequent onderhouden en verkeert in een goede conditie en kan ondanks de leeftijd nog jaren mee, maar de GC's zijn aan vervanging toe. De GC's worden door de leverancier niet meer ondersteund en onderdelen zijn niet meer beschikbaar. Om die reden zijn de GC's aan vervanging toe. Het gevolg hiervan is dat ook de interfaces tussen de GC's en de IRMS (Isolink) vervangen moeten worden omdat de huidige interfaces niet compatible zijn met de nieuwe GC's en de nieuwe software. Tevens is uitbreiding van een Conflo IV interface noodzakelijk door een andere configuratie. eenmalige vervanging van de GC's, interfaces en een uitbreiding om de opstelling functionered te krijgen. Inclusief training en opleiding
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38340000 Mengenmessinstrumente
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering, installatie en training
Beschreibung: Gehele levering, instalatie en training zie omschrijving
Interne Kennung: 1