2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bestekschrijver STABU - cluster SO
Beschreibung: Als bestekschrijver maatschappelijk vastgoed speel je een sleutelrol in de realisatie van scholen, zorggebouwen en andere maatschappelijke voorzieningen. Je combineert technische expertise met oog voor kwaliteit en creëert de basis voor succesvolle projecten.Als bestekschrijver maatschappelijk vastgoed speel je een sleutelrol in de realisatie van scholen, zorggebouwen en andere maatschappelijke voorzieningen. Je combineert technische expertise met oog voor kwaliteit en creëert de basis voor succesvolle projecten.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000