See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi związane z koszeniem cieków na terenie ZZ Piła w 2025 roku – II etap
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac utrzymaniowych, związanych z utrzymaniem w należytym stanie technicznym koryt rzek i kanałów w celu zapewnienia ochrony przed powodzią i suszą na terenie działania RZGW Bydgoszcz, Zarząd Zlewni w Pile. Zadanie zostało podzielone na 17 części
Vorherige Bekanntmachung: 395457-2025
Interne Kennung: D.ROZ.2710.34.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Obiekt Strzelce Krajeńskie II
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych na terenie Nadzoru Wodnego w Strzelcach Krajeńskich
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Obiekt Strzelce Krajeńskie III
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Obiekt Drawsko Pomorskie III
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych na terenie Nadzoru Wodnego w Drawsku Pomorskim
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Obiekt Szczecinek III
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych na terenie Nadzoru Wodnego w Szczecinku
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Obiekt Szczecinek IV
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Obiekt Drezdenko IV
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych na terenie Nadzoru Wodnego w Drezdenku
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Obiekt Drezdenko V
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Obiekt Drezdenko VI
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Obiekt Złotów III
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych na terenie Nadzoru Wodnego w Złotowie
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Obiekt Złotów IV
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Obiekt Trzcianka III
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych na terenie Nadzoru Wodnego w Trzciance
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Obiekt Trzcianka IV
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Obiekt Trzcianka V
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Obiekt Wałcz IV
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych na terenie Nadzoru Wodnego w Wałczu
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Obiekt Wieleń III
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych na terenie Nadzoru Wodnego w Wieleniu
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Obiekt Wieleń IV
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Obiekt Wieleń V
Interne Kennung: Część 17