574568-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. „Budowa budynku ... przy ul. Jeżynowej w Ząbkowicach Śląskich”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. „Budowa budynku ... przy ul. Jeżynowej w Ząbkowicach Śląskich”
BeschreibungPełna nazwa nadana zamówieniu: Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.„Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym, wewnętrzną i zewnętrzną infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu na działce nr 40/10, obręb nr 4.0002_AR_08-Osiedle Wschód przy ul. Jeżynowej w Ząbkowicach Śląskich”. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest kompleksowa realizacja zamierzenia budowlanego tj. zaprojektowanie, nadzór autorski i wykonanie robót budowlanych dla zadania budowy budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym, wewnętrzną i zewnętrzną infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu na działce nr 40/10, obręb nr 4.0002_AR_08-Osiedle Wschód przy ul. Jeżynowej w Ząbkowicach Śląskich. Zamawiający planuje sfinansować niniejsze zamówienie ze środków funduszu dopłat, wobec czego zadanie musi spełniać wymagania określone w ustawie z dnia 8 grudnia 2006 r. o finansowym wsparciu niektórych przedsięwzięć mieszkaniowych (Dz.U. z 2026 r. poz. 511 tj.), w tym m.in. wskaźnik EP<52 kWh/m2*rok. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz.U. z 2026 r. poz. 524 t.j. ze zm.). Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wybudowanie budynku mieszkalnego w technologii prefabrykowanych ścian żelbetonowych trójwarstwowych. Obiekt wielorodzinny o 8 kondygnacjach nadziemnych oraz 1 kondygnacji podziemnej, przeznaczonej na garaże oraz komórki dla mieszkańców. UWAGA: Zamawiający do realizacji zamierzenia inwestycyjnego wybrał technologię prefabrykowanych ścian żelbetonowych z uwzględnieniem wykonania ścian zewnętrznych prefabrykowanych trójwarstwowych. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. Zamawiający szczegółowo opisuje przedmiot zamówienia za pomocą SWZ oraz załączników do SWZ tj.: - PFU - Programu Funkcjonalno-Użytkowego, - Dokumentach merytorycznych, - Projekcie umowy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungOpis szczegółowy postępowania zawarto w SWZ. WYKONAWCA MOŻE ZŁOŻYĆ TYLKO JEDNĄ OFERTĘ. ZAMAWIAJĄCY NIE DOPUSZCZA SKŁADANIA OFERT CZĘŚCIOWYCH. ZAMAWIAJĄCY NIE DOPUSZCZA SKŁADANIA OFERT WARIANTOWYCH.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji.