2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fotografické služby pro IROP 2025
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je pořízení fotografií projektů spolufinancovaných z Integrovaného regionálního operačního programu (dále jen „IROP“) ve fázi před nebo v průběhu nebo po ukončení realizace projektu (též „Dílo č. 1“), fotografií z půldenních akcí (též „Dílo č. 2“) nebo fotografie z celodenních akcí (též Dílo č. 3“) nebo fotografií portrétů (též „Dílo č. 4“) dodavatelem (též „Poskytovatel“) dle požadavků zadavatele (též „Objednatel“) (souhrnně též „Předmět plnění“ nebo „Dílo“). Předmětem plnění veřejné zakázky (součástí Díla) se rozumí rovněž úprava fotografií pro účely jejich dalších použití, export do publikovatelného formátu a předání zdrojových souborů po úpravách. Zdrojové soubory po úpravách jsou rovněž součástí předmětu plnění veřejné zakázky. Podrobná specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 2 zadávací dokumentace – Technická specifikace Díla.
Interne Kennung: VZ/2024/026/1172
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79961000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79960000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes und zugehörige Leistungen, 79962000 Filmentwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel je oprávněn ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ uzavřít novou smlouvu na veřejnou zakázku s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení), a to za níže uvedených podmínek: a) V případě, že dojde k naplnění některé z podmínek pro odstoupení zadavatele od smlouvy a ukončení smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem, je zadavatel oprávněn uzavřít novou smlouvu s účastníkem zadávacího řízení na veřejnou zakázku, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí (tj. v původním hodnocení veřejné zakázky), pokud takový (nový) dodavatel bude splňovat podmínky účasti v původním zadávacím řízení a bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek obsažených v jeho nabídce podané v zadávacím řízení na veřejnou zakázku (včetně jeho nabídkové ceny) a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) ZZVZ. b) Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí, odmítne se zadavatelem uzavřít novou smlouvu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí, a postupuje analogicky podle písm. a) tohoto článku. c) V případě, že v rámci nově uzavřené smlouvy s novým dodavatelem dojde k naplnění některé z podmínek pro odstoupení zadavatele od smlouvy a k odstoupení dojde, je zadavatel oprávněn uzavřít novou smlouvu s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, a to za výše uvedených podmínek dle písm. a) a písm. b) tohoto článku. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku z rámcové dohody, týkající se změny ceny za poskytované plnění. Podmínky pro změnu ceny jsou uvedeny v příloze č. 3 Závazný návrh rámcové dohody (čl. 2 odst. 2.8).