2. Verfahren
Verfahren
Titel: KS v Brně-úklidové služby 2024
Beschreibung: 1. Zajištění úklidových služeb v objektech Krajského soudu v Brně, kterými jsou: 1 a) Justiční areál v Brně, Polní 39 a 41 v Brně 1 b) Rooseveltova 648/16 v Brně-mytí oken a skleněných výplní vstupních vrat, dveří a dělících příček na chodbách 1 c) Husova 353/15 v Brně-mytí oken, světlíků a dveří 2. Předmětem veřejné zakázky podle bodu 1 čl.1a) jsou úklidové služby: 2.1. Úklid vnitřních prostor objektů SO 101 a SO 102 Justičního areálu v Brně, Polní 39 a 41 2.2. Úklid venkovních prostor Justičního areálu v Brně, Polní 39 a 41 3. Předmětem veřejné zakázky podle bodu 1 čl.1b) je oboustranné mytí oken v objektu Rooseveltova 648/16, Brno, včetně mytí skleněné výplně vstupních vrat do ulice Rooseveltova, dveří a dělících příček na chodbách. 4. Předmětem veřejné zakázky podle bodu 1 čl. 1c) je oboustranné mytí oken a světlíků, vchodových a vstupních dveří včetně dveří na chodbách v objektu Husova 353/15, Brno. 5. Předmětem veřejné zakázky je dodávka prostředků pro osobní péči (toaletního papíru, papírových ručníků a pěnového mýdla) a služba jejich doplňování v objektu Justičního areálu v Brně. 6. Předmětem veřejné zakázky podle této zadávací dokumentace je i zajištění nepravidelného úklidu v mimořádných případech. 7. Součástí úklidové služby podle této veřejné zakázky je i dodávka a použití čisticích, dezinfekčních a údržbových prostředků, úklidových strojů, nástrojů a potřeb, PVC sáčků do odpadkových košů a PVC pytlů na sběr a odnos (svoz) odpadu do odpadové místnosti.
Interne Kennung: Spr 1262/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Výzva bude uveřejněna v NEN
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte, 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 33700000 Körperpflegeprodukte