2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy asortymentu wykorzystywanego w chirurgii ogólnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy asortymentu wykorzystywanego w chirurgii ogólnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ tj. Formularz cenowo techniczny.
Interne Kennung: LM.261.36.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141323 Biopsienadeln
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy asortymentu wykorzystywanego w chirurgii ogólnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ tj. Formularz cenowo techniczny, pn. Sukcesywne dostawy do siedziby zmawiającego igieł, znaczników, prowadnic, pojemników próżniowych kompatybilnych z posiadanym przez Zamawiającego systemem do biopsji mammotomicznej Mammotome oraz znaczników tkankowych do oznaczenia guzów piersi.
Interne Kennung: LM.261.36.1.2026