See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa jednorazowych i wielorazowych wyrobów medycznych do zabiegów endoskopowych dla SPWSZ w Szczecinie – 30 zadania – część II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowych i wielorazowych wyrobów medycznych do zabiegów endoskopowych dla SPWSZ w Szczecinie – 30 zadania – część II. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 oraz (w przypadku zadań nr 1-8, 11-24, 26-28, 30) w załączniku nr 1A do SWZ.
Interne Kennung: EP/220/83/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1. Stenty samorozprężalne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 1. Zadanie składa się z 4 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. W stosunku do każdego Zadania Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”). 2. Przedmiotem Opcji będą dostawy asortymentów tożsamych z opisanymi w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty, w ilościach określonych w załączniku nr 1 do SWZ. 3. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez Wykonawcę w tabeli formularza asortymentowo-cenowego stanowiącego część oferty. 4. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości określonej w załączniku nr 1 do SWZ. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2. Endoskopowa igła biopsyjna do aparatu Ebus Pentax model EB19-J10U
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 2. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3. Endoskopowa igła biopsyjna kompatybilna z aparatem EBUS OLIMPUS model BF-UC190F
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 3. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4. Igła histologiczna do EBUS
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 4. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5. Kleszcze biopsyjne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 5. Zadanie składa się z 4 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6. Szczoteczki czyszczące kanał biopsyjny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 6. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7. Szczoteczki cytologiczne bronchoskopowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 7. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8. Elektrody argonowe, kriosonda jednorazowa do aparatu ERBE Cryo2
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 8. Zadanie składa się z 5 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9. Zaworki Pentax
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 9. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10. Zaworki Olympus
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 10. Zadanie składa się z 3 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11. Szczoteczki czyszczące kanał biopsyjny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 11. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12. Stenty samorozprężalne do dróg żółciowych, przez ścianę żołądka, trzustki i jelit
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 12. Zadanie składa się z 11 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13. Sprzęt do protezowania przełyku i jelit
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 13. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14. Narzędzia jednorazowe do procedur ECPW
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 14. Zadanie składa się z 5 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15. Narzędzia jednorazowe do procedur ECPW
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 15. Zadanie składa się z 7 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16. Narzędzia jednorazowe do procedur ECPW
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 16. Zadanie składa się z 3 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17. Narzędzia jednorazowe do procedur ECPW w kamicy przewodowej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 17. Zadanie składa się z 9 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18. Narzędzia do protezowania dróg żółciowych, przełyku i jelit
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 18. Zadanie składa się z 6 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19. Stenty samorozprężalne do dróg żółciowych, trzustki, drenażu torbieli trzustki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 19. Zadanie składa się z 8 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20. Narzędzia do ECPW i kaminicy przewodowej jednorazowego użytku
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 20. Zadanie składa się z 14 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21. Narzędzia do protezowania dróg żółciowych przełyku i jelit
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 21. Zadanie składa się z 10 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22. Narzędzia do guzów wnęki wątroby oraz drenaży pod kontrolą EUS
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 22. Zadanie składa się z 11 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23. Narzędzia różne do protezowania dróg żółciowych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 23. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24. Narzędzia dodatkowe do procedur ECPW
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 24. Zadanie składa się z 5 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25. Narzędzia dodatkowe do procedur ECPW
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 25. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26. Elektrody do ablacji
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 26. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27. Szczoteczka cytologiczna do dróg żółciowych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 27. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28. Narzędzia do tamowania krwawień, usuwania martwic
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 28. Zadanie składa się z 3 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 29. Szczotki czyszczące do aparatów EUS
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 29. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 30. Narzędzia jednorazowe do usuwania złogów do ECPW
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 30. Zadanie składa się z 5 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/83/2026 - zadanie nr 30