2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA GU VAR Gereedschappen - Aanschaf en dienstverlening
Beschreibung: Opdrachtgever kiest met deze aanbesteding voor één (1) Value Added Reseller en slaat daarmee een nieuwe weg in. Dat betekent dat het cluster GU van Matlogco de dagelijkse operationele behoeftestelling en benutting van de expertise van een Opdrachtnemer, wat resulteert in het bestellen van Gereedschappen, decentraal gaat beleggen. De Gebruiker en/of besteller kan straks via een op haar behoefte toegespitste doelgroep-webshop direct Gereedschappen bestellen. En de gebruiker zit 'aan het stuur' van de op haar behoefte toegespitste doelgroep-webshop en kan direct met Opdrachtnemer inhoudelijke vragen afstemmen.
Interne Kennung: T101959 - Gereedschappen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44510000 Werkzeug
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43810000 Holzbearbeitungsmaschinen, 43820000 Schusterausrüstung, 43830000 Elektrowerkzeuge, 43840000 Schmiedeausrüstung, 44316400 Metallwaren, 44500000 Werkzeug, Schlösser, Schlüssel, Scharniere, Verbindungselemente, Ketten und Federn, 44512000 Diverses Handwerkzeug, 44520000 Schlösser, Schlüssel und Scharniere, 44530000 Verbindungselemente, 44540000 Ketten, 44550000 Federn
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Twee (2) optiejaren.