See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky obvazového materiálu pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s.
Beschreibung: Předmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky obvazového, fixačního a krycího zdravotnického materiálu pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne Kennung: VZ 39/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: § 56 zákona č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial, 33141112 Heftpflaster, 33141113 Bandagen, 33141111 Klebeverband, 33141114 Verbandmull, 33141115 Watte für medizinische Zwecke, 33141117 Watte, 33141118 Wischkompressen
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: část 10 - Obvazy hadicové síťové
Beschreibung: Předmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky hadicových síťových obvazů pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne Kennung: VZ 39/2026 - část 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141113 Bandagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu trvání dohody na plnění předmětu této veřejné zakázky (případně i jen některé části), jestliže dojde k odstoupení zadavatele od takové dohody pro podstatné porušení dohody dodavatelem. Zadavatel je v takovém případě oprávněn obrátit se s žádostí o uzavření dohody na jiného účastníka. Tímto účastníkem bude dodavatel, který nebyl ze zadávacího řízení vyloučen, splnil veškeré požadavky stanovené zadavatelem a v hodnocení nabídek u dané části veřejné zakázky se umístil v pořadí bezprostředně za vybraným dodavatelem. V takovém případě je účastník povinen zadavateli doložit ve lhůtě 30 kalendářních dní od doručení žádosti o uzavření dohody dokumenty prokazující, že účastník stále splňuje zadavatelem požadované kvalifikační předpoklady a další podmínky pro plnění předmětu zakázky. Pokud tento dodavatel odmítne uzavřít dohodu nebo neprokáže splnění kvalifikačních předpokladů či další podmínky pro plnění předmětu zakázky, a to v rozsahu a způsobem stanoveným touto zadávací dokumentací a ve stanovené lhůtě, je zadavatel oprávněn vyzvat k uzavření dohody účastníka, který se v hodnocení nabídek u dané části veřejné zakázky umístil jako další v pořadí. Tento postup může zadavatel v případě neuzavření dohody opakovat, a to až do oslovení posledního účastníka, který se v hodnocení nabídek v rámci tohoto zadávacího řízení umístil v dané části veřejné zakázky jako poslední v pořadí. Dohoda s tímto účastníkem pak bude uzavřena za podmínek, které nabídnul ve své nabídce podané v původním zadávacím řízení, respektive pro danou část veřejné zakázky. 2) Pokud v průběhu platnosti dohody nastane situace, kdy není možné dodat vysoutěžený zdravotnický spotřební materiál (např. z důvodu dočasného výpadku na trhu nebo ukončení výroby), je dodavatel povinen nabídnout zadavateli jiný, kvalitativně a cenově srovnatelný produkt. V případě adekvátní náhrady nesmí cena takové náhrady převyšovat cenu konkrétního produktu, který nahrazuje, tj. cena adekvátní náhrady nesmí nikdy překročit cenu původní (nahrazovaného zdravotnického spotřebního materiálu). 3) Zadavatel si v průběhu trvání smluvního vztahu vyhrazuje právo v rámci smluvních podmínek ve všech sjednaných položkách odebírat inovované či nové výrobky, pokud budou svými charakteristikami odpovídat původní specifikaci uvedené v zadávacím řízení. 4) Změna ceny: - V případě, že v období mezi předložením nabídky účastníka a podpisem dohody, případně v průběhu plnění předmětu dohody dojde ke změnám sazeb DPH, upraví se nabídkové ceny s DPH. V takovém případě bude cena plnění upravena podle výše sazeb DPH platných v době plnění předmětu veřejné zakázky. - Vybraný dodavatel má právo navrhnout dodatkem ke dohodě změnu ceny zdravotnického spotřebního materiálu blíže uvedeného v příloze dohody, a to z důvodu růstu vstupních cen věcí, z nichž se skládá zboží (dále „vstupní ceny věcí“). Zadavatel je oprávněn dodatek ke dohodě uzavřít v případě, že nedojde k překročení limitu pro úpravy ceny plnění veřejné zakázky v souladu se zákonem. Nárůst vstupních cen věcí se vypočítává oproti vstupním cenám věcí platným ke dni uzavření dohody. Nárůst vstupních cen zdravotnického spotřebního materiálu musí být vybraným dodavatelem řádně odůvodněn a dokladován, jinak nelze dodatek ke dohodě uzavřít. O uzavření dodatku rozhoduje zadavatel na základě vlastního uvážení. - V případě snížení výrobní ceny zdravotnického spotřebního materiálu uvedeného v ceníku tvořícího přílohu č. 1 dohody, bude vybraným dodavatelem při fakturaci nejbližší dodávky adekvátně snížena celková cena a smluvní strany stvrdí tuto skutečnost v dodatku ke dohodě.
Los: LOT-0011
Titel: část 11 - Sádry a podkladový materiál
Beschreibung: Předmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky sáder a podkladového materiálu pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne Kennung: VZ 39/2026 - část 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0018
Titel: část 18 - Šátek trojcípý
Beschreibung: Předmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky trojcípých šátků pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne Kennung: VZ 39/2026 - část 18
Los: LOT-0019
Titel: část 19 - Transparentní polyuretanové filmové krytí, sterilní
Beschreibung: Předmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky transparentního polyuretanového sterilního krytí pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne Kennung: VZ 39/2026 - část 19
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141111 Klebeverband
Los: LOT-0020
Titel: část 20 - Transparentní fixační krytí s chlorhexidin-glukonátovým (CHG) polštářkem, sterilní
Beschreibung: Předmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky transparentního fixačního sterilního krytí s CHG polštářkem pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne Kennung: VZ 39/2026 - část 20
Los: LOT-0021
Titel: část 21 - Náplasti transparentní s polštářkem, sterilní
Beschreibung: Předmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky sterilních transparentních náplastí s polštářkem pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne Kennung: VZ 39/2026 - část 21
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141112 Heftpflaster
Los: LOT-0016
Titel: část 16 - Stehy náplasťové
Beschreibung: Předmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky náplasťových stehů pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne Kennung: VZ 39/2026 - část 16
Los: LOT-0015
Titel: část 15 - Fixace žilních katetrů, sterilní
Beschreibung: Předmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky sterilních fixací žilních katetrů pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne Kennung: VZ 39/2026 - část 15
Los: LOT-0014
Titel: část 14 - Náplasti na cívce, nesterilní
Beschreibung: Předmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky nesterilních náplastí na cívce pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne Kennung: VZ 39/2026 - část 14
Los: LOT-0013
Titel: část 13 - Náplasti v roli, nesterilní
Beschreibung: Předmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky nesterilních náplastí v roli pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne Kennung: VZ 39/2026 - část 13
Los: LOT-0012
Titel: část 12 - Náplasti z netkané textilie s polštářkem, sterilní
Beschreibung: Předmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky sterilních náplastí z netkané textilie s polštářkem pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne Kennung: VZ 39/2026 - část 12
Los: LOT-0017
Titel: část 17 - Poinjekční náplast
Beschreibung: Předmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky poinjekčních náplastí pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne Kennung: VZ 39/2026 - část 17
Los: LOT-0001
Titel: část 1 - Vata buničitá a obvazová
Beschreibung: Předmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky vaty buničité a obvazové pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne Kennung: VZ 39/2026 - část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141117 Watte
Los: LOT-0009
Titel: část 9 - Obinadla hydrofilní
Beschreibung: Předmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky hydrofilních obinadel pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne Kennung: VZ 39/2026 - část 9
Los: LOT-0008
Titel: část 8 - Obinadla kompresivní
Beschreibung: Předmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky kompresivních obinadel pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne Kennung: VZ 39/2026 - část 8
Los: LOT-0007
Titel: část 7 - Absorpční komprese
Beschreibung: Předmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky absorpčních kompres pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne Kennung: VZ 39/2026 - část 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141115 Watte für medizinische Zwecke
Los: LOT-0006
Titel: část 6 - Komprese z netkané textilie
Beschreibung: Předmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky kompres z netkané textilie pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne Kennung: VZ 39/2026 - část 6
Los: LOT-0005
Titel: část 5 - Komprese z gázy
Beschreibung: Předmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky kompres z gázy pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne Kennung: VZ 39/2026 - část 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141114 Verbandmull
Los: LOT-0004
Titel: část 4 - Tampony stáčené
Beschreibung: Předmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky tampónů stáčených pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne Kennung: VZ 39/2026 - část 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141118 Wischkompressen
Los: LOT-0003
Titel: část 3 - Tampony prošívané (břišní roušky)
Beschreibung: Předmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky tampónů prošívaných pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne Kennung: VZ 39/2026 - část 3
Los: LOT-0002
Titel: část 2 - Gáza skládaná / longety sterilní
Beschreibung: Předmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky gázy skládané/longety sterilní pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne Kennung: VZ 39/2026 - část 2