574635-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren – Furnizare piese de schimb si accesorii, cu servicii asociate de reparare si intretinere, pentru autocamioanele si utilajele forestiere din dotarea D.S. Caras-Severin
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare piese de schimb si accesorii, cu servicii asociate de reparare si intretinere, pentru autocamioanele si utilajele forestiere din dotarea D.S. Caras-Severin
Beschreibung: Furnizare piese de schimb si accesorii, cu servicii asociate de reparare si intretinere, pentru autocamioanele si utilajele forestiere din dotarea D.S. Caras-Severin, conform prevederilor din caiet de sarcini Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitariilor de clarificari in a 7 zi inainte de termenul limita stabilit in anuntul de participare pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 8473/07.08.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: TAF Model 659 OP (motor perkins) - An fabricatie 2012 - 2013
Beschreibung: conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Los: LOT-0002
Titel: TAF Model 659 PE (motor perkins) - An fabricatie 2018
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: TAF Model 690 S5 – an fabricație 2021
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: TAF Model 690 MK – an fabricație 2022
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Încărcător frontal JCB 541-70 – anul 2014
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Buldoexcavator JCB 4CX – anul 2015–2016
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Încărcător frontal LIEBHERR – anul 2018
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Cilindru compactor HAMM 3516 – anul 2016
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Autoplatformă RENAULT KERAX – anul 2006
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Autobasculantă RENAULT TRAKKER – anul 2015
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Autoplatformă RENAULT KERAX – anul 2015
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Autoplatformă MAN HIAF02/TGS 6X6 – anul 2014
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Autogreder HBM NOBAS – anul 2018
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Autoplatformă DAF CF 480 FAT – anul 2019
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Remorci transport material lemnos (REMORCA FLOOR FLA-8-16, REMORCA ZASLAW D-665A/DM, REMORCA REMA RFPA24.3/HIARP1)
Interne Kennung: 15