See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ugunsdzēsēju glābēju speciālo aizsargtērpu piegāde Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas vajadzībām
Beschreibung: Ugunsdzēsēju glābēju speciālo aizsargtērpu piegāde Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas vajadzībām
Interne Kennung: IeM VUGD 2026/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Ugunsdzēsēju aizsargķivere
Los: LOT-0004
Titel: Ugunsdzēsēja gumijas zābaki