2. Verfahren
Verfahren
Titel: EUOA UAV-GC E ‘VOORZIENINGEN CLUSTER FASE 1 FLORA CAMPUS WESTLAND IN BOUWTEAM’
Beschreibung: De Gemeente is Opdrachtgever ter zake de ‘Engineering Voorzieningen Cluster fase 1 Flora Campus Westland’ van de parkeergarage, het ISW Vakcollege+ en de sporthal, het Bouwdeel Maatschappe-lijk, en de Woningcorporatie is Opdrachtgever ter zake de ‘Engineering Voorzieningen Cluster fase 1 Flora Campus Westland’ van de woontoren, het Bouwdeel Woontoren. De Gemeente en de Woningcorporatie willen bij de voorbereiding van de nieuwbouw parkeergarage, Vakcollege+ en sporthal respectievelijk de woontoren respectievelijk de WKO de kennis en kunde van marktpartijen benutten. De Gemeente en de Woningcorporatie zijn op zoek naar een Opdracht-nemer die op basis van een vastgesteld Voorlopig Ontwerp in de Definitief Ontwerpfase van het Werk als bouwteampartner adviseert bij het tot stand komen van het Definitief Ontwerp, om vervolgens bij overeenstemming over prijs. Deze vooraankondiging is niet bedoeld voor het inkorten van de inschrijftermijnen maar slechts bedoeld om de markt te informeren. Woontoren School Parkeergarage Sporthal
Interne Kennung: D2025-31319
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Gemeente is Opdrachtgever ter zake de ‘Engineering Voorzieningen Cluster fase 1 Flora Campus Westland’ van de parkeergarage, het ISW Vakcollege+ en de sporthal, het Bouwdeel Maatschappe-lijk, en de Woningcorporatie is Opdrachtgever ter zake de ‘Engineering Voorzieningen Cluster fase 1 Flora Campus Westland’ van de woontoren, het Bouwdeel Woontoren. De Gemeente en de Woningcorporatie willen bij de voorbereiding van de nieuwbouw parkeergarage, Vakcollege+ en sporthal respectievelijk de woontoren respectievelijk de WKO de kennis en kunde van marktpartijen benutten. De Gemeente en de Woningcorporatie zijn op zoek naar een Opdracht-nemer die op basis van een vastgesteld Voorlopig Ontwerp in de Definitief Ontwerpfase van het Werk als bouwteampartner adviseert bij het tot stand komen van het Definitief Ontwerp, om vervolgens bij overeenstemming over prijs. Woontoren School Parkeergarage Sporthal
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: D2025-31319
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45210000 Building construction work
Additional classification (cpv): 71220000 Architectural design services, 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: D2025-31319
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45210000 Trabajos de construcción de inmuebles
Clasificación adicional (cpv): 71220000 Servicios de diseño arquitectónico, 71320000 Servicios de diseño técnico
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1