See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor OEM-reserveonderdelen van Alstom
Beschreibung: De huidige vloot van ons rollend materieel bestaat hoofdzakelijk uit voertuigen die oorspronkelijk werden ontworpen en vervaardigd door Alstom of Bombardier (OEM). Het doel van deze overeenkomst is om de reserveonderdelen te bundelen die noodzakelijk zijn voor het onderhoud en de herstelling van het door Alstom of Bombardier geproduceerde rollend materieel, waarvoor geen beroep kan worden gedaan op marktconcurrentie omwille van technische specificiteiten, intellectuele eigendomsrechten, technische risico’s inzake conformiteit of uitwisselbaarheid, of wegens disproportioneel hoge validatiekosten voor een gelijkwaardige levering.
Interne Kennung: WS2554007225
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WS2554007225 - 1
Interne Kennung: 1