See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA UBEZPIECZENIA Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: PAKIET I 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia PAKIET II 1. Ubezpieczenie mienia od ognia i innych żywiołów 2. Ubezpieczenie szyb i przedmiotów szklanych od stłuczenia 3. Ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku PAKIET III 1. Ubezpieczenia komunikacyjne PAKIET IV 1.Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków PAKIET V 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu przeprowadzającego eksperyment medyczny
Interne Kennung: SWZ NR 23047/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET I
Beschreibung: PAKIET I 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
Interne Kennung: SWZ NR 23047/2026_PAKIET I
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET II
Beschreibung: PAKIET II 1. Ubezpieczenie mienia od ognia i innych żywiołów 2. Ubezpieczenie szyb i przedmiotów szklanych od stłuczenia 3. Ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku
Interne Kennung: SWZ NR 23047/2026_PAKIET II
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET III
Beschreibung: PAKIET III 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: SWZ NR 23047/2026_PAKIET III
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET IV
Beschreibung: PAKIET IV 1.Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków
Interne Kennung: SWZ NR 23047/2026_PAKIET IV
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET V
Beschreibung: PAKIET V 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu przeprowadzającego eksperyment medyczny
Interne Kennung: SWZ NR 23047/2026_PAKIET V