See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług samochodami dostawczymi o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony wyposażonymi w urządzenia do odbioru szkła opakowaniowego na terenie Gminy Miejskiej Kraków
Beschreibung: 1. Zakres przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług samochodami dostawczymi o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony wyposażonymi w urządzenia do odbioru szkła opakowaniowego na terenie Gminy Miejskiej Kraków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ. Uwaga !!! Każdy pojazd, którym Wykonawca będzie świadczył usługę musi być wyposażony w urządzenie GPS umożliwiające bieżące monitorowanie położenia pojazdu jak również w element rejestracji danych w wewnętrznym układzie pamięci (czarna skrzynka). System w kontekście monitorowania położenia jak również analizy zarejestrowanych danych musi być kompatybilny z systemem zarządzania flotą funkcjonującym u Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest w terminie nie późniejszym niż 2 tygodnie od daty podpisania umowy do zainstalowania takiego urządzenia pod rygorem naliczania mu kar umownych lub rozwiązania umowy zgodnie z projektem umowy stanowiącym zał. nr 2 do SWZ. Koszty transmisji danych oraz koszty modemu GPRS pokryje Wykonawca. 2. Miejscem świadczenia usługi: Miejscem świadczenia usługi jest Gmina Miejska Kraków (sektory nr I – V) zgodnie z treścią Uchwały Nr LXXI/1044/13 Rady Miasta Krakowa z dnia 10 kwietnia 2013 roku w sprawie podziału obszaru Gminy Miejskiej Kraków na sektory w celu zorganizowania odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości oraz wyznaczenia punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych tj.: - Sektor I obejmuje obszar Dzielnic I, II, III, XIV. - Sektor II obejmuje obszar Dzielnic IV, V, VI, VII. - Sektor III obejmuje obszar Dzielnic VIII, IX, X - Sektor IV obejmuje obszar Dzielnic XI, XII, XIII. - Sektor V obejmuje obszar Dzielnic XV, XVI, XVII, XVIII. 3. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: od daty podpisania umowy do 31 grudnia 2025 r. - z zastrzeżeniem zmian przewidzianych w projekcie umowy stanowiącym zał. nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 699791-2024
Interne Kennung: TZ/EG/11/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Zakres przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług samochodami dostawczymi o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony wyposażonymi w urządzenia do odbioru szkła opakowaniowego na terenie Gminy Miejskiej Kraków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ. Uwaga !!! Każdy pojazd, którym Wykonawca będzie świadczył usługę musi być wyposażony w urządzenie GPS umożliwiające bieżące monitorowanie położenia pojazdu jak również w element rejestracji danych w wewnętrznym układzie pamięci (czarna skrzynka). System w kontekście monitorowania położenia jak również analizy zarejestrowanych danych musi być kompatybilny z systemem zarządzania flotą funkcjonującym u Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest w terminie nie późniejszym niż 2 tygodnie od daty podpisania umowy do zainstalowania takiego urządzenia pod rygorem naliczania mu kar umownych lub rozwiązania umowy zgodnie z projektem umowy stanowiącym zał. nr 2 do SWZ. Koszty transmisji danych oraz koszty modemu GPRS pokryje Wykonawca. 2. Miejscem świadczenia usługi: Miejscem świadczenia usługi jest Gmina Miejska Kraków (sektory nr I – V) zgodnie z treścią Uchwały Nr LXXI/1044/13 Rady Miasta Krakowa z dnia 10 kwietnia 2013 roku w sprawie podziału obszaru Gminy Miejskiej Kraków na sektory w celu zorganizowania odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości oraz wyznaczenia punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych tj.: − Sektor I obejmuje obszar Dzielnic I, II, III, XIV. − Sektor II obejmuje obszar Dzielnic IV, V, VI, VII. − Sektor III obejmuje obszar Dzielnic VIII, IX, X − Sektor IV obejmuje obszar Dzielnic XI, XII, XIII. − Sektor V obejmuje obszar Dzielnic XV, XVI, XVII, XVIII. 3. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: od daty podpisania umowy do 31 grudnia 2025 r. - z zastrzeżeniem zmian przewidzianych w projekcie umowy stanowiącym zał. nr 2 do SWZ.