574764-2025 - Ergebnis
Polen – Elektrische Motoren, Generatoren und Transformatoren – Zakup, dostawa wraz z montażem wyposażenia pracowni Montażu Sieci Elektroenergetycznych Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w Powiecie Niżańskim - Wykonanie i montaż celek
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa wraz z montażem wyposażenia pracowni Montażu Sieci Elektroenergetycznych Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w Powiecie Niżańskim - Wykonanie i montaż celek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup, dostawa wraz z montażem wyposażenia pracowni Montażu Sieci Elektroenergetycznych dla potrzeb powstającego Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Energetyki w Nisku realizowane w ramach projektu: „Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w Powiecie Niżańskim w dziedzinie Energetyka”, finansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) - Wykonanie i montaż celek. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do zaproszenia do negocjacji
Interne Kennung: GM.272.88.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31100000 Elektrische Motoren, Generatoren und Transformatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup, dostawa wraz z montażem wyposażenia pracowni Montażu Sieci Elektroenergetycznych dla potrzeb powstającego Branżowego Centrum Umiejętności w Nisku - Wykonanie i montaż celek