574783-2026 - Ergebnis
Estland – Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör – Isikukaitsevahendid 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Isikukaitsevahendid 2026
Beschreibung: Hanke eesmärgiks on isikukaitsevahendite (lisa 1, tehniline kirjeldus) soetamine kohaletoimetamisega tarneaadressile. Eduka pakkujaga sõlmitakse hankeleping (lisa 2 hankeleping, lisa 3 hankelepingu üldtingimused) ja fikseeritakse lepinguperioodiks (kestusega 12 kuud) toote maksimaalne ühikumaksumus ning tarneaeg. Hankija ei aktsepteeri tarneaega, mis on pikem kui 40 päeva ja tunnistab sellise pakkumuse mittevastavaks. Kestvuslepingu täitmine toimub ostja esitatavate tellimuste alusel, milles täpsustatakse ostetav kaup, kauba kogus, tarneaeg, tarnekoht ning tarnetingimused. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312533-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35800000 Persönliche Ausrüstung und Hilfsausrüstung, 18143000 Schutzkleidung, 35113440 Reflektierende Sicherheitswesten, 35121000 Sicherheitsausrüstung, 18400000 Spezialkleidung und Zubehör, 18424000 Handschuhe, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 35810000 Persönliche Ausrüstung, 18420000 Bekleidungszubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Üld- ja militaarrõivad ning aksessuaarid
Interne Kennung: 312533-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18420000 Bekleidungszubehör, 18424000 Handschuhe, 18400000 Spezialkleidung und Zubehör, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung