See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Daleszyce w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 ze zm – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki łąkowo - rolnej, nasiennictwa i szkółkarstwa oraz zagospodarowania lasu do wykonania na terenie Nadleśnictwa Daleszyce w roku 2026. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 01.01.2026 - 31.12.2026
Interne Kennung: SA.270.1.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I - Gospodarka leśna w leśnictwie Włochy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 ze zm.– „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki łąkowo - rolnej, nasiennictwa i szkółkarstwa oraz zagospodarowania lasu do wykonania na terenie Nadleśnictwa Daleszyce w roku 2026. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 01.01.2026 - 31.12.2026
Interne Kennung: Pakiet I - Gospodarka leśna w leśnictwie Włochy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II - Gospodarka leśna w leśnictwie Sieraków
Interne Kennung: Pakiet II - Gospodarka leśna w leśnictwie Sieraków
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III - Gospodarka leśna w leśnictwie Cisów
Interne Kennung: Pakiet III - Gospodarka leśna w leśnictwie Cisów
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV - Gospodarka leśna w leśnictwie Niestachów
Interne Kennung: Pakiet IV - Gospodarka leśna w leśnictwie Niestachów
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V - Gospodarka leśna w leśnictwie Marzysz i Gospodarstwo Nasienno - Szkółkarskie w Sukowie
Interne Kennung: Pakiet V - Gospodarka leśna w leśnictwie Marzysz i Gospodarstwo Nasienno - Szkółkarskie w Sukowie
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI - Gospodarka leśna w leśnictwie Radomice
Interne Kennung: Pakiet VI - Gospodarka leśna w leśnictwie Radomice
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII - Gospodarka leśna w leśnictwie Trzemosna
Interne Kennung: Pakiet VII - Gospodarka leśna w leśnictwie Trzemosna
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII - Gospodarka leśna w leśnictwie Łuczewnica
Interne Kennung: Pakiet VIII - Gospodarka leśna w leśnictwie Łuczewnica