574788-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Echokardiografen – Echokardiografy pro Kliniku kardiologie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEchokardiografy pro Kliniku kardiologie
BeschreibungPředmětem VZ je dodávka 4 ks echokardiografů pro Kliniku kardiologie, a to pro neinvazivní kardiologie KONK, pro oddělení monitorace po invazivních výkonech- JIP (OMIP), pro lůžkové oddělení A (KKIA), pro oddělení arytmologie (KJAA). Součástí předmětu plnění je následný bezplatný záruční servis a řádný pozáruční servis. Účelem této VZ je zajištění kompletního moderního vybavení pracovišť v rámci Kliniky kardiologie tak, aby odpovídalo současným potřebám kliniky a zadavatel mohl poskytovat kvalitní péči pacientům na nejvyšší úrovni v rámci klinických výkonů jedné kliniky. High-end 4D echokardiograf nejnovější generace, vybaven novými technologiemi a s lepší kvalitou zobrazení bude využíván zejména pro potřeby Centra chlopenních vad. Další echokardiografické přístroje určené k zobrazení srdečních struktur a cév umožní během operačního výkonu na sále bezpečný průběh operace a umožní lékařům po invazivních výkonech vizualizovat srdeční struktury, hodnotit funkci srdečního svalu, chlopní a průtok krve.
Interne KennungPZ-2026-00002223, 252, 265, 272, 689
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensdle ZP a dle ZZVZ § 56
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112340 Echokardiografen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51410000 Installation von medizinischen Einrichtungen, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenV souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje právo na navýšení jednotkových cen servisu, a to o míru inflace vyhlášenou Českým statistickým úřadem za příslušný kalendářní rok. Takové navýšení je možné pouze v případě, že míra vyhlášené inflace bude vyšší než 5% a pouze ve výši přesahující 5%. V takovém případě bude navýšena měsíční cena servisu od 1. 4. roku následujícího po ukončení záruční doby. Jednotkové ceny servisu lze zvýšit pouze formou písemného dodatku k servisní smlouvě.