See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAOPATRZENIE GMIN I ICH JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH SKUPIONYCH W GRUPIE ZAKUPOWEJ KALETY W ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ NA ROK 2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia przestrzeni publicznej Gmin Grupy Zakupowej Kalety oraz obiektów Gmin skupionych w Grupie Zakupowej Kalety i ich jednostek organizacyjnych, a także dostawa energii elektrycznej w ramach umowy kompleksowej dla potrzeb obiektów z instalacjami wytwórczymi (PV) Gmin skupionych w Grupie Zakupowej Kalety i ich jednostek organizacyjnych. Wykaz punktów poboru energii w trzech częściach wskazano w załącznikach nr 2a, 2b i 2c do SWZ w okresie 12 miesięcy począwszy od 01.01.2026 r. 2. Zamówienie podzielone zostało na trzy Części: 1) Część 1 – dostawa energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia przestrzeni publicznej Gmin Grupy Zakupowej Kalety. 2) Część 2 – dostawa energii elektrycznej dla potrzeb obiektów Gmin skupionych w Grupie Zakupowej Kalety i ich jednostek organizacyjnych. 3) Część 3 – dostawa i odkup energii elektrycznej w ramach umowy kompleksowej dla potrzeb obiektów z instalacjami wytwórczymi (PV) Gmin skupionych w Grupie Zakupowej Kalety i ich jednostek organizacyjnych.
Vorherige Bekanntmachung: 406408-2025
Interne Kennung: PR.721.BK.18.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy PZP, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Ofertę składa się na Formularzu ofertowym - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ. Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć: 1) oświadczenie sankcyjne, o którym mowa w Rozdziale X ust. 4 SWZ; 2) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia, o którym mowa w Rozdziale XI ust. 5 pkt 1 SWZ (jeżeli dotyczy); 3) oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, z którego wynika, które dostawy wykonają poszczególni Wykonawcy, o którym mowa w Rozdziale XII ust. 4 SWZ (jeżeli dotyczy); 4) dowód wniesienia wadium; 5) odpis lub informacja, o której mowa poniżej; 6) stosowne pełnomocnictwo lub inny dokument, o którym mowa poniżej (jeżeli dotyczy). W celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby jest umocowana do jego reprezentowania, Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa w zdaniu powyżej, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskaże dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. Jeżeli w imieniu Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa powyżej, Wykonawca jest zobowiązany dołączyć do oferty stosowne pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania odpowiednio Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby. 3. Przy wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający będzie się kierował kryteriami oceny ofert opisanymi w Rozdziale XIX SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia przestrzeni publicznej Gmin Grupy Zakupowej Kalety.
Interne Kennung: PR.721.BK.18.2025 Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb obiektów Gmin skupionych w Grupie Zakupowej Kalety i ich jednostek organizacyjnych.
Interne Kennung: PR.721.BK.18.2025 Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa i odkup energii elektrycznej w ramach umowy kompleksowej dla potrzeb obiektów z instalacjami wytwórczymi (PV) Gmin skupionych w Grupie Zakupowej Kalety i ich jednostek organizacyjnych.
Interne Kennung: PR.721.BK.18.2025 Część 3