2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa chromatografu cieczowego sprzężonego z tandemowym spektrometrem mas
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu laboratoryjnego - chromatografu cieczowego sprzężonego z tandemowym spektrometrem mas przeznaczonego do przeprowadzania badań laboratoryjnych z zakresu diagnostyki weterynaryjnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w załączniku nr 2 do niniejszej specyfikacji i stanowi integralną jej część
Interne Kennung: AD-G.272.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
5. Los
Los: LOT-0001