2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie flow cytometer
Beschreibung: Het LUMC is voornemens een opdracht voor de vervanging van de MACSQuant spectraal flowcytometer ten behoeve van de afdeling Hematology te gunnen aan de onderneming Miltenyi Biotech gevestigd te Dellaertsweg 9C, 2316 WZ, LEIDEN, Nederland. 1
Interne Kennung: L-OFF-23-16
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Vrijwillige transparantie MACSQuant spectraal flowcytometer
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434510 Zytometer
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: MACSQuant spectraal flowcytometer
Interne Kennung: 1