See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego w podziale na części dla Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego w podziale na części zamówienia, zwane dalej ,,Częściami” od 1 do 5: Część 1: Dostawa komputerów przenośnych i stacjonarnych; Część 2: Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych; Część 3: Dostawa komputerów przenośnych; Część 4: Dostawa sprzętu i akcesoriów komputerowych; Część 5: Dostawa projektorów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie poszczególnych części zamówienia, zwanych dalej ,,Części od 1 do 5” został określony w Formularzach wymaganych warunków technicznych, które stanowią odpowiednio Załączniki nr 2.1 - 2.5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 428706-2025
Interne Kennung: WMiNI/PP-09/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1) Sposób przygotowania i złożenia oferty określono w Rozdziale XIV SWZ, 2) Komunikacja zamawiającego z wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z postanowieniami Rozdziału XVII SWZ, przy użyciu platformy zakupowej dostępnej pod adresem https://platformazakupowa.pl 3) Postępowanie prowadzone w języku polskim, w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer, 30231300 Bildschirme, 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30237200 Computerzubehör, 30232100 Drucker und Plotter, 38652100 Vorführgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Dostawa komputerów przenośnych i stacjonarnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych i stacjonarnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie Części 1 został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30237200 Computerzubehör
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Dostawa komputerów przenośnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie Części 3 został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer