574811-2026 - Wettbewerb
Estland – Softwareprogrammierung und -beratung – Microsoft Dynamics 365 Business Central tooteplatvormi arendus-ja hooldustööd
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Microsoft Dynamics 365 Business Central tooteplatvormi arendus-ja hooldustööd
Beschreibung: Riigihanke eesmärk on AS Tallinna Vesi Microsoft Dynamics 365 Business Central tooteplatvormi arendus-ja hoolus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 307261-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000