574827-2026 - Ergebnis
Polen – Betriebsprüfung – Implementacja dedykowanego oprogramowania internetowego do zarządzania infrastrukturą oświetlenia wraz z ewidencją przestrzenną obiektów
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelImplementacja dedykowanego oprogramowania internetowego do zarządzania infrastrukturą oświetlenia wraz z ewidencją przestrzenną obiektów
Beschreibung(Numeracja zgodna z SWZ) 4.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na wykonaniu implementacji dedykowanego oprogramowania internetowego do zarządzania infrastrukturą oświetlenia wraz z ewidencją przestrzenną obiektów. 4.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we wzorze umowy w Załączniku nr 6 do SWZ TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA Termin wykonania zamówienia: maksymalny termin do 15 miesięcy od dnia zawarcia umowy (kryterium oceny ofert). 40.1 Zamawiający nie przewiduje: 40.1.1. zawarcia umowy ramowej; 40.1.2. złożenia oferty warunkowanego odbyciem przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzeniem przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego (art. 131 ust. 2 ustawy Pzp) sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego; 40.1.3. składania ofert wariantowych i częściowych; 40.1.4. rozliczania w walutach obcych; 40.1.5. aukcji elektronicznej 40.1.6. zwrotu kosztów udziału w postępowaniu; 40.1.7. wymogu lub możliwości złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych· lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty; 40.1.8. możliwości skorzystania z prawa opcji na podstawie art. 441 ustawy Pzp 40.2 Zamawiający przed wszczęciem postępowania nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 40.3 Zakres i warunki zmian zawartej umowy - kwestie odnoszące się do umowy są uregulowane we wzorze umowy Załącznik nr 6 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung316262-2026
Interne KennungDOM-WZP-II.271.19.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212000 Betriebsprüfung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung(Numeracja zgodna z SWZ) 4.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na wykonaniu implementacji dedykowanego oprogramowania internetowego do zarządzania infrastrukturą oświetlenia wraz z ewidencją przestrzenną obiektów 4.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we wzorze umowy w Załączniku nr 6 do SWZ.4.3 Zamówienie nie zostało podzielone na części.4.4 Zamawiający dopuszcza możliwość realizacji przedmiotowego zamówienia przez Wykonawcę z wykorzystaniem podwykonawców, których zobowiązany jest wskazać w sekcji D w części II własnego formularza jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). Z wyłączeniem wykonania nw. kluczowych części zadań, o których mowa w treści opisu przedmiotu zamówienia i w treści wzoru umowy: • wykonanie pełnej elektronicznej inwentaryzacji obiektów systemu oświetlenia w systemie GIS (geographic information system); • wykonanie audytu infrastruktury oświetlenia ulicznego wraz z opracowaniem Programu Funkcjonalno-Użytkowego proponowanej modernizacji oraz obliczeń fotometrycznych zgodnie z aktualną normą PN-EN 13201, • wdrożenie dedykowanego oprogramowania internetowego z danymi przetrzymywanymi w tzw. „chmurze.