2. Verfahren
Verfahren
Titel: Automatizovaný systém elektronickej správy registratúry, obehu dokumentov a DMS pre STVR
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie, inštalácia a implementácia (vrátane úprav podľa interných procesov verejného obstarávateľa) certifikovaného elektronického informačného systému verejnej správy Elektronická registratúra a systému správy dokumentov (Document Management System – DMS) (ďalej len „systém“) na zabezpečenie kompletnej správy listinných a elektronických dokumentov s cieľom IKT (informačné a komunikačné technológie) prostriedkami pokryť procesy od prijatia podania, jeho evidencie, spracovania ekonomických agend, správy zmlúv a interných predpisov, až po archiváciu spisu a obeh dokumentov. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v časti D. Opis predmetu zákazky a v časti D.1 Vlastný návrh plnenia predmetu zákazky súťažných podkladov.
Interne Kennung: 000015/250000/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48311000 Dokumentenverwaltungssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 72261000 Software-Unterstützung, 72512000 Dokumentenmanagement
5. Los
Los: LOT-0001