See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gospodarowanie odpadami o kodzie 19 08 05 pochodzącymi z Zakładu „Czajka”, ,,Południe’’, ,,Dębe’’ i ,,Pruszków’’ z podziałem na zadania.
Beschreibung: Gospodarowanie odpadami o kodzie 19 08 05 pochodzącymi z Zakładu „Czajka”, ,,Południe’’, „Dębe’’ i ,,Pruszków’’ z podziałem na zadania (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Interne Kennung: 00901/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1. Zagospodarowanie osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Czajka”.
Beschreibung: Zadanie 1. Zagospodarowanie osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Czajka” (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Interne Kennung: 00901/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2025 zad.1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2. Zagospodarowanie osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Czajka”.
Beschreibung: Zadanie 2. Zagospodarowanie osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Czajka” (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Interne Kennung: 00901/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2025 zad.2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3. Zagospodarowanie osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Czajka”.
Beschreibung: Zadanie 3. Zagospodarowanie osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Czajka” (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Interne Kennung: 00901/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2025 zad.3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4. Zagospodarowanie osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Czajka”.
Beschreibung: Zadanie 4. Zagospodarowanie osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Czajka” (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Interne Kennung: 00901/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2025 zad.4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5. Zagospodarowanie osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Czajka”.
Beschreibung: Zadanie 5. Zagospodarowanie osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Czajka” (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Interne Kennung: 00901/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2025 zad.5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6. Zagospodarowanie osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Czajka”.
Beschreibung: Zadanie 6. Zagospodarowanie osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Czajka” (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Interne Kennung: 00901/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2025 zad.6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7. Zagospodarowanie osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Południe"
Beschreibung: Zadanie 7. Zagospodarowanie osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Południe”(szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Interne Kennung: 00901/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2025 zad.7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8. Zagospodarowanie osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Południe"
Beschreibung: Zadanie 8. Zagospodarowanie osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Południe”(szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Interne Kennung: 00901/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2025 zad.8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9. Zagospodarowanie osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Południe"
Beschreibung: Zadanie 9. Zagospodarowanie osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Południe”(szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Interne Kennung: 00901/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2025 zad.9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10. Zagospodarowanie osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Południe”
Beschreibung: Zadanie 10. Zagospodarowanie osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Południe” (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Interne Kennung: 00901/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2025 zad.10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11. Zagospodarowanie osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Południe”
Beschreibung: Zadanie 11. Zagospodarowanie osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Południe” (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Interne Kennung: 00901/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2025 zad.11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12. Zagospodarowanie osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Dębe”.
Beschreibung: Zadanie 12. Zagospodarowanie osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Dębe” (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Interne Kennung: 00901/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2025 zad.12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13. Zagospodarowanie osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Pruszków”.
Beschreibung: Zadanie 13. Zagospodarowanie osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Pruszków” (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Interne Kennung: 00901/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2025 zad.13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14. Zagospodarowanie osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Pruszków”.
Beschreibung: Zadanie 14. Zagospodarowanie osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Pruszków” (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Interne Kennung: 00901/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2025 zad.14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15. Transport osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Pruszków” do Zakładu ,,Czajka’’
Beschreibung: Zadanie 15. Transport osadów ściekowych odwodnionych mechanicznie z Zakładu „Pruszków” do Zakładu „Czajka’’ (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Interne Kennung: 00901/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2025 zad.15