See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Stichting Robijn - Laptops
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van Laptops en toebehoren ten behoeve van Stichting Robijn. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Laptops.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: NU Stichting Robijn - Laptops
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30230000 Equipo relacionado con la informática
5. Lote
Lote: LOT-0000