2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitale parkeerhandhandhaving
Beschreibung: De primaire opdracht omvat de handhaving van het fiscaal gereguleerde parkeerareaal van de gemeente Dordrecht. Zie leidraad.
Interne Kennung: 240181GDD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75241000 Dienstleistungen im Bereich öffentliche Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98351110 Dienstleistungen zur Durchsetzung von Parkvorschriften
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De implementatiefase vangt aan op 17 juli 2026. De overeenkomst treedt in werking op 1 november 2026 en wordt aangegaan voor een initiële periode van vier (4) jaar. De overeenkomst eindigt van rechtswege op 31 oktober 2030. Opdrachtgever heeft het recht de overeenkomst eenzijdig te verlengen met maximaal twee (2) maal twee (2) jaar. In geval van volledige benutting van de verlengopties eindigt de overeenkomst uiterlijk op 31 oktober 2034.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Digitale parkeerhandhandhaving
Identificador interno: 240181GDD
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 75241000 Servicios de seguridad pública
Clasificación adicional (cpv): 98351110 Servicios de aplicación de la reglamentación de aparcamientos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: