2. Verfahren
Verfahren
Titel: DZP/33/26 DOSTAWA NARZĘDZI ENDOSKOPOWYCH I MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO PRACOWNI ENDOSKOPII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa narzędzi endoskopowych i materiałów eksploatacyjnych do pracowni endoskopii w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie sp. z o.o. w podziale na 8 zadań.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE 1
Beschreibung: ZADANIE 1
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE 2
Beschreibung: ZADANIE 2
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE 3
Beschreibung: ZADANIE 3
Los: LOT-0004
Titel: ZADANIE 4
Beschreibung: ZADANIE 4
Los: LOT-0005
Titel: ZADANIE 5
Beschreibung: ZADANIE 5
Los: LOT-0006
Titel: ZADANIE 6
Beschreibung: ZADANIE 6
Los: LOT-0007
Titel: ZADANIE 7
Beschreibung: ZADANIE 7
Los: LOT-0008
Titel: ZADANIE 8
Beschreibung: ZADANIE 8