See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Noodstroomvoorziening t.b.v. Operationele continuïteit
Beschreibung: Noodstroomvoorziening t.b.v. Operationele continuïteit 25 Noodstroomaggregaten en de technische installatie op het bestaande stroomnetwerk van de betreffende kazerne.
Interne Kennung: Operationele Continuïteit VRZL 2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31682500 Notstromausstattung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Noodstroomvoorziening t.b.v. Operationele Continuïteit
Beschreibung: Levering van 25 Noodstroomaggregaten en installatie hiervan op het bestaande elektriciteitsnetwerk van de betreffende kazerne. Levering van 25 Noodstroomaggregaten en installatie hiervan op het bestaande elektriciteitsnetwerk van de betreffende kazerne.
Interne Kennung: 1